sobota, 11 lutego 2017

PANOWIE MAJĄ GŁOS: PREZENTY (WALENTYNKOWE) DLA TWOJEGO FACETA

Kiedy wychodzimy do miasta, a niemal wszystkie sklepowe witryny przybierają odcienie czerwieni to pewny znak, że Walentynki są tuż, tuż. Choć wiele osób narzeka na ogromną komercjalizację tego święta dla mnie jest ono po prostu kolejną okazją do obdarowania bliskich. Dziś skupię się jednak na prezentach dla drugiej, męskiej połówki. Post powstał po przeprowadzeniu ankiety wśród kolegów, więc wszystkie informacje są sprawdzone - myślę, że taka lista może się Wam przydać nie tylko w Walentynki!


Jak już wspomniałam zestawienie powstało w oparciu o konsultację z przedstawicielami płci męskiej. Właściwie tego posta chłopaki napisali za mnie :) W końcu, kto lepiej wie o czym marzą niż oni sami? Dzięki temu prezenty faktycznie mają szansę być trafione i ucieszyć obdarowanych. Wszyscy panowie jednogłośnie podkreślali, że najlepsze są dwie kategorie prezentów: użyteczne i związane z pasją lub zainteresowaniami, a najczęściej powtarzającymi się prezentami była drobna elektronika: powerbanki, słuchawki i dyski przenośne. Prezenty podzieliłam na trzy kategorie: elektronika, moda oraz inne. W zależności od budżetu, którym dysponujecie, przygotowałam dla Was zarówno tańsze i droższe propozycje.

ELEKTRONIKA
My mamy swoje ciuchy i kosmetyki, a faceci – elektronikę. Nic tak nie ucieszy płci przeciwnej jak prezent, który od razu trzeba rozpakować, podłączyć, zainstalować, sprawdzić czy działa... Jeśli się na tym nie znacie warto poprosić o pomoc tatę, kolegę lub brata. Sprzedawcy w sklepie też naprawdę chętnie dzielą się swoją wiedzą, więc pytajcie i przekopujcie internetowe fora – to źródło niewyczerpanej wiedzy.

3. Słuchawki dla gracza - Sharkoon, 99,00 zł / HyperX, 299,00 zł
4. Słuchawki douszne - Sennheiser, 49,99 zł / Samsung, 199,99 zł
5. Powerbank - ADATA 99,90 zł / TTEC 302,00 zł
6. Dysk twardy zewnętrzny - Seagate, 219,00 zł 179,00 zł / Toshiba, 399,00 zł
8. Uchwyt samochodowy - Forever, 39,99 zł / Samsung, 79,90 zł
9. Kamerka sportowa - Manta 129,00 zł / GoPro, 239,00 złMODA
Wbrew pozorom niektórzy Panowie bardzo doceniają różne dodatki związane z modą. Chociaż istnieje stereotyp, że najgorszym prezentem dla płci męskiej są skarpetki, to jeśli Wasza druga połowa jest na ich punkcie pozytywnie zakręcona, dlaczego nie? :)

1. Oryginalna mucha - Nuty, 69,00 zł / Star Wars, 79,00 zł
2. Spinki do koszuli - James Bond, 69,99 zł / Steam Dream Black, 89,00 zł
3. Marynarka - Aksamitna granatowa, 249,99 zł / Macaroni Tomato, na indywidualne zamówienie

INNE
W tej kategorii znalazły się wszystkie prezenty, które nie pasowały do dwóch powyższych kategorii. To szeroko pojęte przedmioty użyteczne, ale również związane z hobby czy nietypowymi marzeniami. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a wszystko zależy wyłącznie od Waszej pomysłowości i... uważnej obserwacji. Faceci najczęściej wyraźnie mówią, co im się podoba :)


1. Rakieta do squasha lub tenisa - Dunlop, 109,99 zł 84,90 zł / Dunlop, 299,00 zł 249,00 zł
2. Rakietka do tenisa stołowego - Atemi, 99,00 zł / Waldner, 149,00 zł
3. Shaker do drinków - Shaker, 19,90 zł / Zestaw barmański, 89,99 zł
10. Kostka z efektem muzycznym - Behringer, 205,00 zł / Marshall, 459,00 zł

Podkreślam, że cała lista jest mimo wszystko bardzo subiektywna i należy ją traktować jako wskazówkę . Tak naprawdę liczy się przede wszystkim to, jak dobrze znacie swoją drugą połówkę, bo przecież każdy z nas jest inny (i właśnie to jest najpiękniejsze). Na Walentynki i nie tylko, życzę Wam dużo miłości. Pamiętajcie nie tylko o swoich partnerach, ale też wszystkich, których kochacie. Walentynki to dla mnie nie tylko Święto Zakochanych, ale przede wszystkim najcudowniejszego uczucia na świecie, którym koniecznie trzeba się dzielić!

***
Dajcie znać jak Wy obchodzicie Walentynki. Wyjeżdżacie czy wolicie relaks w domu?
Może po prostu wreszcie macie czas rozpieścić siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

_________________________________________________

Masz do mnie jakiekolwiek pytanie?
Zadaj je proszę pod najnowszym wpisem.
Dziękuję za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz! ♡


Wszystkie komentarze zawierające autopromocję lub linki
reklamowe nie będą publikowane. Szanujmy siebie nawzajem!
__________________________________________________


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...